Misja i wartości


Naszą misją jest pomoc w zakresie bezpieczeństwa pożarowego oraz bezpieczeństwa i higieny pracy, wdrażając najnowocześniejsze rozwiązania – urządzenia, projekty i usługi.  Dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług, przedstawiając najlepsze i najkorzystniejsze finansowo rozwiązania. Firma STRAŻPOL prezentuje wyższą kulturę bezpieczeństwa.

Wartości, które wyróżnią nas spośród konkurencji i kojarzą się z nazwą naszej firmy:

SOLIDNOŚĆ

w realizację każdej usługi wkładamy naszą pasję oraz maksimum wysiłku i poświęcenia, w celu zapewnia jej najwyższej jakości.

TROSKA

o bezpieczeństwo ludzi, mienia i firm, jest głównym wyznacznikiem kierunku progresu naszej firmy.

ROZWÓJ

stawiamy na ciągłe doskonalenie w obszarze bezpieczeństwa, zarówno pod względem profesjonalnej obsługi jak i technologii wykonania.

ATRAKCYJNOŚĆ

zapewniamy naszym klientom szeroki wachlarz usług w zakresie bezpieczeństwa, na korzystnych warunkach.

ŻYWOTNOŚĆ

wkładamy dużo energii i zaangażowania w rozwijanie się naszej firmy, aby utrzymywać satysfakcje naszych klientów na wysokim poziomie.

PROFESJONALIZM

świadczymy niezawodne usługi zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów oraz najwyższymi standardami i normami sztuki budowlanej.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

rozwijamy i dbamy o długoterminowe relacje oparte na zasadach partnerskich z inwestorami, podwykonawcami i dostawcami kierując się oraz stosując jawną i uczciwą konkurencję.

LOJALNOŚĆ

najważniejszą zasadą w kontaktach z naszymi klientami jest zachowanie jawności i przejrzystości działań i intencji, dbając o pełną szacunku i otwartą formę komunikacji.

Wartości te są solidnym fundamentem wszystkich naszych zamierzeń i działań.